Kategorie

FeedStimulants HNV Insect Cream Basemix 5kg

Producent:

Producent
Krótki opis przedmiotu:

Mieszanka bazowa do kulek FeedStimulants HNV Insect Cream Basemix 5kg

Więcej szczegółów

Cena: 226,81 zł

Podziel się ze znajomymi:

  FeedStimulants to firma słynąca z świetnych dodatków wędkarskich zarówno do produkcji własnych przynęt jak i dopalania gotowych. Tym razem do oferty firmy dodana jest seria gotowych przynęt HNV najwyższej jakości.

  FeedStimulants HNV Insect Cream Basemix to opcja dla każdego karpiarza, który lubi tworzyć własne kulki proteinowe Insect Cream z własnym akcentem.

  Ta mieszanka bazowa jest dokładnie taka sama, jak używana w naszych kulkach proteinowych Insect Cream.

  Mieszanka jest gotowa do użycia, nie są potrzebne płynne jaja / proszek jajeczny, ponieważ ta mieszanka zawiera już proszek jajeczny i inne dodatki jajeczne.

  Najpierw dodaj płynne pokarmy i dokładnie wymieszaj, a następnie powoli dodawaj wodę, dając ciastu czas na wchłonięcie wszystkich płynów. Dodaj około 400 ml płynów, w zależności od ilości użytych płynnych potraw.

  Zawsze najpierw wykonaj partię próbną, aby uzyskać właściwy przepis.

  Dzięki zastosowaniu głównie mączek i hydrolizatów z owadów, które w przeciwieństwie do mączek rybnych nie posiadają tak intensywnych aromatów, można było zastosować nietuzinkowym aromacie słodkiego karmelu (Creamy Butterscotch)

  FeedStimulants HNV Insect Cream to przynęty o wysokiej wartości odżywczej (HNV Boilies)wykonane z naturalnych składników: wysokiej jakości odtłuszczona mączka z larw much Maggot Protein Meal (BSF), mączka jedwabnika, hydrolizat z insektów Insect Hydro Powder i wielu innych starannie dobranych dodatków.

  Naładowane są L-aminokwasami, nukleotydami, estrami, przeciwutleniaczami, kwasami organicznymi, witaminami, minerałami itp. w celu stymulacji chemoreceptorów karpia

  Wartości odżywcze:
  Białko 45,6%
  Węglowodany 20,5%
  Tłuszcz 12,2%

Napisz opinię

FeedStimulants HNV Insect Cream Basemix 5kg

FeedStimulants HNV Insect Cream Basemix 5kg

Mieszanka bazowa do kulek FeedStimulants HNV Insect Cream Basemix 5kg

Napisz opinię

Produkty powiązane

Produkty w tej samej kategorii:

All rights reserved. CarpCity.pl