Kategorie

Przynęty na ryby

Bogaty asortyment naszego sklepu składa się z różnorodnych rodzajów przynęt, zanęt i dodatków przydatnych podczas wędkowania. W ofercie znajdziesz przynęty takie jak: kulki proteinowe zanętowe i przynętowe, kulki pływające pop-up czy, mieszanki bazowe, pasty, pellety, przynęty feeder i method feeder, zanęty, a także płynne ekstrakty, aromaty, dipy i boostery, które doskonale sprawdzą się nad wodą. Szeroki asortyment naszego sklepu sprawia, że produkty dla siebie znajdą zarówno początkujący, którzy dopiero poznają tajniki połowu, jak i doświadczeni wędkarze, których interesują jedynie akcesoria i dodatki najwyższej jakości.

Oferujemy produkty znanych i renomowanych marek wędkarskich takich jak: CC Moore, Solar Baits, Imperial Baits, Sticky Baits, Massive Baits, Sonubaits, Feeder Baits i wielu innych.

Przynęty, które znajdziesz w naszym sklepie w zależności od typu, mogą być wykorzystywane przy połowie różnych gatunków ryb. Masz pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej na temat połowu i szukasz pomocy przy wyborze najlepszych dodatków? Skontaktuj się z nami, z przyjemnością pomożemy dobrać przynęty, które spełnią Twoje oczekiwania i będą gwarancją udanej wyprawy wędkarskiej.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
All rights reserved. CarpCity.pl