Kategorie

Pellet przynętowy  

Skuteczny pellet przynętowy

Pellet przynętowy to nieodzowny element wyposażenia wędkarza. W ofercie naszego sklepu dostępne są wyselekcjonowane produkty najlepszych dostawców. Pellet przynętowy charakteryzuje się naturalnym składem, który gwarantuje mu wysoką skuteczność. Na uwagę zasługuje przede wszystkim duża zawartość białka pochodzącego z mączek rybnych. Wysokobiałkowy, twardy i oleisty pellet haczykowy sprawdzi się zarówno podczas połowu w wodach stojących, jak i rzekach. Zróżnicowanie smaków, zapachów i kolorów jeszcze mocniej oddziałuje na ryby. Efektywność uwalniania składników w kontakcie z wodą powoduje, że ryby szybko lokalizują przynętę.

Oferowany przez nas pellet jest idealnym uzupełnieniem pływających kulek. Możliwość stworzenia tzw. bałwanka ułatwia połów w wodzie o słabej widoczności, w której występuje duży poziom zamulenia lub znaczna ilość roślinności. Pellet dostępny w naszym sklepie występuje w zakresie granulacji 6-14 mm. Nawiercona dziurka znacznie ułatwia łowienie na włos.

Tak zróżnicowana oferta to prawdziwa gratka dla doświadczonych wędkarzy. Sprawdź dostępne produkty i zadbaj o zapas pelletu przed nadchodzącą wyprawą na łowisko.

Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów
All rights reserved. CarpCity.pl