Kategorie

Filtr

Zanęty  

Skuteczne zanęty do metody

Gotowe i sprawdzone zanęty idealnie nadające się do metody. Znajdują się tutaj różnorodne mieszanki, zarówno na wody stojące jak i rzeki, które należy dobrać do aktualnie panujących warunków na łowisku gatunków ryb, które zamierzamy łapać oraz głębokości wody. Zanęty te idealnie sprawdzą się również przy stosowaniu nęcenia z użyciem materiałów PVA. Ich niepodważalną zaletą jest wysoka skuteczność w wabieniu ryby na łowisko oraz utrzymaniu jej w nim jak najdłużej.

Gotowe zanęty renomowanych dostawców

W asortymencie mamy duży wybór starannie wyselekcjonowanych zanęt do metody i Feddera klasycznego. Proponujemy skuteczne mieszanki o zróżnicowanym składzie. Ich cechą charakterystyczną jest zwiększona kleistość oraz bogactwo smakowe i zapachowe. Proponowane zanęty pozwalają na efektywne wabienie ryb nawet z dużych odległości. Konsystencja mieszanek sprawia, że bardzo szybko obsypują się po wpadnięciu do wody. Ma to ogromne znaczenie w przypadku ostrożnych ryb oraz wysokiej presji wędkarskiej.

Duże zróżnicowanie dostępnych zanęt pozwala na bardzo kreatywne podejście do trudnego procesu wabienia ryb. Możliwość wyboru bardzo odmiennych kompozycji pozwala uniknąć zjawiska utraty zainteresowania serwowana mieszanką.

Oferowane przez nas zanęty są dostępne w opakowaniach o różnej pojemności. Sprawdź nasze propozycje i przygotuj mieszankę, która zapewni Ci dużą efektywność na łowisku.

Pokazuje 1 - 31 z 31 elementów
All rights reserved. CarpCity.pl