Kategorie

Sonubaits Cheesy Garlic Crush 2kg

Sonubaits Cheesy Garlic Crush 2kg

Producent:

Producent
Krótki opis przedmiotu:

Zanęta Sonubaits Cheesy Garlic Crush 2kg

Więcej szczegółów

Cena: 34,88 zł

Podziel się ze znajomymi:

Nie ma punktów za ten produkt.


    Ta mieszanka zanętowa została stworzona z myślą o łowieniu w brzan, kleni, karpi i linów. Zanęta oparta jest na zmiażdżonych konopiach z dodatkiem granulatu halibutowego i bardzo mocnego ekstraktu z czosnku. Zanęta ma nieco grubszą frakcję i dobrze się wiąże, dzięki czemu idealnie nadaje się do łowienia feederem.

    Zmielone konopie wytwarza bardzo lekki olej, który jest uwalniany natychmiast, nawet w niskich temperaturach, zapewniając natychmiastowe przyciąganie, a cięższe oleje rybne z pelletu halibutowego są uwalniane wolniej i stopniowo je uwalniają, gdy woda przepływa nad nimi, przyciągając ryby do podajnika przez dłuższy czas. Dodatkowo wyjątkowo mocny proszek czosnkowy rozpuszcza się w wodzie przyciągając ryby do przynęty. Różnice wielkości cząstek oznaczają, że ryby zbierają ślad, gdy mniejsze kawałki przemieszczają się w dół rzeki, tworząc ślad do większych kawałków, które pozostają wokół podajnika.

    Sposób użycia:

    Wysyp 2 kg worek zanęty do okrągłego wiadra do mieszania, wlej około 900 ml wody do zanęt i dokładnie wymieszaj, a następnie pozwól odpocząć przez 30 minut, w tym czasie woda zostanie wchłonięta przez zanętę. Następnie dla najlepszych wyników; aby usunąć wszelkie grudki i stworzyć równomierną konsystencję, przepuść zanęty przez sito i jest gotowy do użycia.

Brak komentarzy dla tego produktu.

Napisz opinię

Sonubaits Cheesy Garlic Crush 2kg

Sonubaits Cheesy Garlic Crush 2kg

Zanęta Sonubaits Cheesy Garlic Crush 2kg

Napisz opinię

Produkty powiązane

Produkty w tej samej kategorii:

All rights reserved. CarpCity.pl