Kategorie

Sonubaits Cheesy Garlic Crush 2kg

Producent:

Producent
Krótki opis przedmiotu:

Zanęta Sonubaits Cheesy Garlic Crush 2kg

Więcej szczegółów

Cena: 44,67 zł

Podziel się ze znajomymi:

    Ta mieszanka zanętowa została stworzona z myślą o łowieniu w brzan, kleni, karpi i linów. Zanęta oparta jest na zmiażdżonych konopiach z dodatkiem granulatu halibutowego i bardzo mocnego ekstraktu z czosnku. Zanęta ma nieco grubszą frakcję i dobrze się wiąże, dzięki czemu idealnie nadaje się do łowienia feederem.

    Zmielone konopie wytwarza bardzo lekki olej, który jest uwalniany natychmiast, nawet w niskich temperaturach, zapewniając natychmiastowe przyciąganie, a cięższe oleje rybne z pelletu halibutowego są uwalniane wolniej i stopniowo je uwalniają, gdy woda przepływa nad nimi, przyciągając ryby do podajnika przez dłuższy czas. Dodatkowo wyjątkowo mocny proszek czosnkowy rozpuszcza się w wodzie przyciągając ryby do przynęty. Różnice wielkości cząstek oznaczają, że ryby zbierają ślad, gdy mniejsze kawałki przemieszczają się w dół rzeki, tworząc ślad do większych kawałków, które pozostają wokół podajnika.

    Sposób użycia:

    Wysyp 2 kg worek zanęty do okrągłego wiadra do mieszania, wlej około 900 ml wody do zanęt i dokładnie wymieszaj, a następnie pozwól odpocząć przez 30 minut, w tym czasie woda zostanie wchłonięta przez zanętę. Następnie dla najlepszych wyników; aby usunąć wszelkie grudki i stworzyć równomierną konsystencję, przepuść zanęty przez sito i jest gotowy do użycia.

Napisz opinię

Sonubaits Cheesy Garlic Crush 2kg

Sonubaits Cheesy Garlic Crush 2kg

Zanęta Sonubaits Cheesy Garlic Crush 2kg

Napisz opinię

Produkty powiązane

Produkty w tej samej kategorii:

All rights reserved. CarpCity.pl