Kategorie

Filtr

Włączone filtry:
  Producent

  Olejki eteryczne  

  Lubisz samodzielnie tworzyć przynęty? Przyrządzanie mixów bazowych i staranne przygotowywanie się do połowów sprawia Ci radość i daje wiele satysfakcji? Skorzystaj z naszej oferty na półprodukty takie jak olejki eteryczne, dzięki którym Twoje przynęty zyskają nowy wymiar.

  Olejki eteryczne – Twój sposób na aromatyczny mix

  W CarpCity znajdziesz wyjątkowe olejki eteryczne oraz mieszanki zapachowe opracowane specjalnie z myślą o Twoich własnych mieszankach bazowych czy z gotowymi przynętami. Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia producentów olejków i używaj gotowych aromatów, by z maksymalną skutecznością przyciągnąć ryby w łowisko. Wybierz kilka rodzajów olejków, a szybko przekonasz się, który z nich najlepiej sprawdza się w Twoich łowiskach.

  Poznaj zwyczaje ryb

  Używanie olejków eterycznych sprawia, że ryby łatwiej wyczuwają przynętę, nawet gdy jest ona zakopana w mule czy jeśli łowimy w zimnych okresach roku jak jesień czy zima. Pamiętaj, że niektóre olejki lepiej działają zimą, a inne latem. Produkty dostępne w naszej ofercie możesz stosować: samodzielnie lub w połączeniu z innymi aromatami.

  Przygotuj się na udany połów!

  Przygotowaliśmy dla Ciebie wysokiej jakości olejki eteryczne najlepszych producentów CC Moore, Massive Baits i Feedstimulants. Wszystkie produkty dostępne w naszym sklepie słyną ze swojego długofalowego działania i wysokiej skuteczności. Dodane do mixów stają się świetną bazą dla domowych przynęt. Możesz testować ich skuteczność w swoim ulubionym zbiorniku, zmieniając proporcje lub inne komponenty mieszanki. Uczyń z przygotowania do połowów swój własny, odprężający rytuał, w którego czasie zaplanujesz szczegóły wyprawy.

  Masz pytania? Potrzebujesz pomocy w doborze odpowiedniego atraktora? Skontaktuj się z nami – odpowiemy na Twoje pytania i udzielimy niezbędnych informacji na temat konkretnego produktu i całej naszej oferty

  Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
  All rights reserved. CarpCity.pl