Kategorie

Filtr

Płynne pokarmy  

Temat przynęt wzbudza gorące dyskusje wśród zaprawionych wędkarzy. Każdy z nich ma swój najlepszy sposób na przyciąganie ryb w łowisko. Masz dość monotonii i marzysz o tym, aby spróbować czegoś nowego? A może jesteś początkującym wędkarzem i szukasz sposobu, by Twój połów był udany? Wypróbuj wysokiej jakości płynne pokarmy i przenieś swoje przynęty na zupełnie nowy poziom.

Wysoka jakość w CarpCity

W naszym sklepie znajdziesz płynne pokarmy renomowanych brytyjskich marek: CC Moore, Solar, Massive Baits, Feedstimulants, Imperial Baits. Współpracujemy włącznie z najlepszymi producentami, by zagwarantować Ci wysoką jakość produktów. Brytyjskie płynne pokarmy słyną ze swojej wysokiej skuteczności i wydajności. To starannie opracowane mieszanki składające się z rozpuszczalnych w wodzie protein rybnych, roślinnych oraz mlecznych, a także naturalnych stymulantów apetytu. Ich dodatkowym atutem jest to, że pozwalają tworzyć skuteczne całoroczne przynęty, które ryby wprost uwielbiają.

Twój sposób na skuteczny połów

Płynne pokarmy – idealne dodatki do przynęt – są produkowane z myślą o wędkarzach, którzy szukają sposobu na udany połów. Producenci nie ustają w wysiłkach, by tworzyć atrakcyjne mieszanki zapachowe i smakowe o skutecznym działaniu. Nowoczesne produkty łączą atraktory i ekstrakty którym ryby nie są w stanie się oprzeć. Gotowe produkty dostępne w naszym sklepie mają rewelacyjne działanie – docierają do wszystkich warstw słupa wody i stymulują silną reakcję żerowania.

Projektuj własne przynęty

Jeśli lubisz starannie przygotowywać się do połowu, a robienie przynęt daje Ci satysfakcję, koniecznie wypróbuj płynne pokarmy dostępne w CarpCity. Możesz je wykorzystać do robienia własnych kulek, miksów, zanęt lub specjalnej pasty do oblepiania ciężarków. Mieszaj aromaty i twórz autorskie zestawy, które pomogą nadać nowy wymiar Twoim połowom. Ciesz się zarówno samą obecnością nad wodą, jak i starannym planowaniem ekwipunku wędkarskiego.

Wypróbuj dostępne w naszym sklepie płynne pokarmy znanych brytyjskich producentów i ciesz się nową jakością połowów. Masz pytania? Chętnie pomożemy Ci dobrać najlepsze produkty i udzielimy niezbędnych informacji.

Pokazuje 1 - 29 z 29 elementów
All rights reserved. CarpCity.pl