Kategorie

FeedStimulants HNV Seafood Cockatail 20mm 1kg

Producent:

Producent
Krótki opis przedmiotu:

FeedStimulants HNV Seafood Cocktail to kulki proteinowe o wysokiej wartości odżywczej, wykonane z naturalnych składników

Więcej szczegółów

Cena: 53,66 zł

Podziel się ze znajomymi:

  FeedStimulants to firma słynąca z świetnych dodatków wędkarskich, zarówno do produkcji własnych przynęt jak i dopalania gotowych. Tym razem do oferty firmy dodana jest seria gotowych przynęt HNV najwyższej jakości!

  FeedStimulants HNV Seafood Cocktail to kulki proteinowe o wysokiej wartości odżywczej (HNV Boilies) wykonane z naturalnych składników: uwielbianą przez karpie i jedyną w swoim rodzaju mączkę Pre-Digested CPSP90, najwyższej jakości mączkę z kryla, mączkę i dodatki z krewetek, Plankton/Calanus Hydro i wielu innych starannie dobranych dodatków.

  Naładowane są L-aminokwasami, nukleotydami, estrami, przeciwutleniaczami, kwasami organicznymi, witaminami, minerałami itp. w celu stymulacji chemoreceptorów karpia

  Zawiera mocno napakowany skład:

  - Mieszanka proszków i mączek

  - Mieszanka słodzików

  - Mieszanka aromatów w proszku i w płynie

  - Mieszanka olejków eterycznych i oleożywic

  - Mieszanka L-amin z di- i tri-peptydami

  - Mieszanka płynnych pokarmów

  FeedStimulants HNV Seafood Cocktail są wypełnione wieloma atraktorami, płynnymi pokarmami i kompletnym pakietem dodatków i aminokwasów.

  Proces produkcji obejmuje parowanie w niskiej temperaturze tak, aby zapewnić, że wartości odżywcze pozostają na najwyższym możliwym poziomie.

  Dzięki zastosowaniu kilku rozpuszczalnych w wodzie składników zarówno proszku jak i płynnych pokarmów, które stanowią znaczną część przynęt, kulki przez co najmniej 24 godzin uwalniają wszystkie atraktory i sygnały pokarmowe.

  Dostępne w średnicach 12mm, 16 i 20mm.

  Kulki w średnicy 12mm będą dostępny tylko późną jesienią i zimą.

  W całej serii HNV Seafood Cocktail oferowane są również również kulki pływające, przynęty utwardzane i neutralnie zbalansowane.

  Wartości odżywcze:
  Białko 36,6%
  Wilgotność 24,7%
  Węglowodany 22,9%
  Tłuszcz 9,4%
  Popiół 5,5%
  Włókno 1,0%

Napisz opinię

FeedStimulants HNV Seafood Cockatail 20mm 1kg

FeedStimulants HNV Seafood Cockatail 20mm 1kg

FeedStimulants HNV Seafood Cocktail to kulki proteinowe o wysokiej wartości odżywczej, wykonane z naturalnych składników

Napisz opinię

Produkty powiązane

  Produkty w tej samej kategorii:

  All rights reserved. CarpCity.pl