Kategorie

FeedStimulants HNV Seafood Cockatail Basemix 5kg

Producent:

Producent
Krótki opis przedmiotu:

Mieszanka bazowa do kulek FeedStimulants HNV Seafood Cockatail Basemix 5kg

Więcej szczegółów

Cena: 226,81 zł

Podziel się ze znajomymi:

  FeedStimulants to firma słynąca z świetnych dodatków wędkarskich, zarówno do produkcji własnych przynęt jak i dopalania gotowych. Tym razem do oferty firmy dodana jest seria gotowych przynęt HNV najwyższej jakości!

  FeedStimulants HNV Seafood Cockatail Basemix to opcja dla każdego karpiarza, który lubi tworzyć własne kulki proteinowe Seafood Cocktail z własnym akcentem.

  Ta mieszanka bazowa jest dokładnie taka sama, jak używana w naszych kulkach proteinowych Seafood Cocktail.

  Mieszanka jest gotowa do użycia, nie są potrzebne płynne jaja / proszek jajeczny, ponieważ ta mieszanka zawiera już proszek jajeczny i inne dodatki jajeczne.

  Najpierw dodaj płynne pokarmy i dokładnie wymieszaj, a następnie powoli dodawaj wodę, dając ciastu czas na wchłonięcie wszystkich płynów. Dodaj około 400 ml płynów, w zależności od ilości użytych płynnych potraw.

  Zawsze najpierw wykonaj partię próbną, aby uzyskać właściwy przepis.

  FeedStimulants HNV Seafood Cocktail to przynęty o wysokiej wartości odżywczej (HNV Boilies) wykonane z naturalnych składników: uwielbianą przez karpie i jedyną w swoim rodzaju mączkę Pre-Digested CPSP90, najwyższej jakości mączkę z kryla, mączkę i dodatki z krewetek, Plankton/Calanus Hydro i wielu innych starannie dobranych dodatków.

  Naładowane są L-aminokwasami, nukleotydami, estrami, przeciwutleniaczami, kwasami organicznymi, witaminami, minerałami itp. w celu stymulacji chemoreceptorów karpia

  Wartości odżywcze:
  Białko 45,3%
  Węglowodany 23,0%
  Tłuszcz 12,6%

Napisz opinię

FeedStimulants HNV Seafood Cockatail Basemix 5kg

FeedStimulants HNV Seafood Cockatail Basemix 5kg

Mieszanka bazowa do kulek FeedStimulants HNV Seafood Cockatail Basemix 5kg

Napisz opinię

Produkty w tej samej kategorii:

All rights reserved. CarpCity.pl