Lista produktów producenta: Carp City

 • 99,00 zł 119,00 zł
  PROMO

  Ręczna wyciskarka do cista jest podstawowym wyposażeniem karpiarzy, którzy wykonują kulki proteinowe we własnym zakresie. Nie tylko ułatwia formowanie wałków z ciasta ale również przyśpiesza cały proces. Mocna konstrukcja i solidne wykonanie pozwala wyciska nawet twarde cista.

  99,00 zł 119,00 zł
  Obniżka!
  dostępne
 • 34,90 zł

  Ułatwia domową produkcję kulek proteinowych ale też zabezpiecza przynęty przed stratami ważnych składników podczas gotowania czy parowania. Dzięki zastosowaniu Boilie Spray na wyrobione ciasto oraz do pistoletu ułatwi wyciskanie wałków i rolowanie kulek. Dodatkowa warstwa Boilie Spray na już zrolowane kulki sprawi, że zabezpieczymy je od...

  34,90 zł
  dostępne
 • 5,00 zł

  Końcówki do  wyciskarki Bait Gun. Pozwala wykonać wałki z ciasta o odpowiedniej średnicy. Ilość 1szt

  5,00 zł
  dostępne
 • 6,50 zł
  Nowy

  Końcówki do pistoletów pneumatycznych. Wykonana z wytrzymałych materiałów idealna do pistoletów na sprężone powietrze. Pozwala wykonać wałki z ciasta o odpowiedniej średnicy. Ilość 1szt

  6,50 zł
  dostępne
 • 79,00 zł

  Mega Roller do kulek jest podstawowym wyposażeniem karpiarzy, którzy wykonują kulki proteinowe we własnym zakresie. Mega Roller do kulek jest bardzo dobrym rozwiązanie dla osób które wykonują większej ilości przynęt. Całość wykonana z najwyższej jakości ABS dzięki czemu posłuży na lata.

  79,00 zł
  dostępne
 • 39,00 zł

  Świetna propozycja dla wszystkich którzy dopiero zaczynają przygodę w produkcją własnych przynęt. Mały roller do kulek jest bardzo dobrym rozwiązanie dla osób które wykonują mniejsze ilości przynęt lub wykonują je nad wodą. Całość wykonana z najwyższej jakości ABS dzięki czemu posłuży na lata.

  39,00 zł
  dostępne
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
All rights reserved. CarpCity.pl