Kategorie

Osmo Match Mini Wafters Toby Fluo

Producent:

Producent
Krótki opis przedmiotu:

Zapach waftersów to mieszanka leśnych przysmaków z nutką anyżu, która sprawia, że ryby nie mogą się oprzeć pokusie.

Więcej szczegółów

Cena: 18,29 zł

Podziel się ze znajomymi:

  Nowa seria przynęt Match od Osmo Innovation Baits zyskuje na popularności, a jednym z elementów naszej kolekcji jest przynęta o nazwie Toby. Te małe, ale skuteczne przynęty, przynoszą wędkarzom niezapomniane doznania podczas każdej wędkarskiej wyprawy.

  Skuteczność w Detalach

  Przynęty Toby to prawdziwa poezja wśród przynęt. Ich niewielki rozmiar, 6 mm, czyni je idealnie zbalansowanymi waftersami, gotowymi do przyciągnięcia uwagi nawet najbardziej wymagających ryb. W opakowaniu znajdziesz przynęty w dwóch kolorach: ciemnoróżowym i fioletowym, co daje Ci możliwość dostosowania przynęty do warunków wód oraz preferencji ryb.

  Intensywny Aromat, który Rozbudza Zmysły

  Nie tylko wygląd przynęt Toby zachwyca - ich prawdziwa siła tkwi w intensywnym aromacie, który rozbudza zmysły ryb. Zapach waftersów to mieszanka leśnych przysmaków z nutką anyżu, która sprawia, że ryby nie mogą się oprzeć pokusie.

  Uniwersalne Zastosowanie

  Przynęty Toby są idealne do użytku z haczykami o numerach od 10 do 16, co czyni je wyborem uniwersalnym dla każdego wędkarza. Niezależnie od tego, czy łowisz na jeziorze, rzece czy stawie, przynęty Toby pomogą Ci osiągnąć sukces.

  Podsumowanie

  Toby od Osmo Innovation Baits to więcej niż tylko przynęta - to narzędzie, które pomoże Ci osiągnąć sukces na wodach. Dzięki ich doskonale zbalansowanym waftersom, intensywnemu aromatowi i uniwersalnemu zastosowaniu, Toby zapewniają niezapomniane doświadczenia podczas każdej wędkarskiej wyprawy. Gotowy na połowy pełne smaku? Wypróbuj Toby już dziś!

Napisz opinię

Osmo Match Mini Wafters Toby Fluo

Osmo Match Mini Wafters Toby Fluo

Zapach waftersów to mieszanka leśnych przysmaków z nutką anyżu, która sprawia, że ryby nie mogą się oprzeć pokusie.

Napisz opinię

Produkty powiązane

Produkty w tej samej kategorii:

All rights reserved. CarpCity.pl