Kategorie

Korda Krank X

Producent:

Producent
Krótki opis przedmiotu:

Haczyki Korda Krank to oryginalny wzór haczyka, opracowany przez Toma Dove'a, od teraz dostępny w grubszej wersji

Więcej szczegółów

Cena: 23,54 zł

Podziel się ze znajomymi:

    Krank X Korda – wzmocniony model haków karpiowych Korda

    Krank X Korda to naturalny następca bardzo popularnych haków karpiowych z serii Krank Korda. Dodatkowe wzmocnienie i konstrukcja haka minimalizują ryzyko spięcia ryby podczas holowania.

    Oryginalny wzór haczyka Krank, opracowany przez Toma Dove'a, odniósł tak duży sukces, że dodanie grubszej wersji do rodziny tych haków wydawało się słuszne. Najnowszy dodatek ma niesamowity kształt Krank X, który jest dokładnie taki sam jak Krank, ale jest wykonany z grubszego, mocniejszego drutu, co oznacza, że jest idealny do bardziej ekstremalnych warunków połowów, zwłaszcza blisko zatopionych drzew czy innych podwodnych przeszkód.

    Czynnikiem decydującym o skuteczności połowu jest ostrość haków karpiowych. Krank X Korda cechuje się niezwykłą ostrością. To sprawia, że chwycony przez rybę bardzo szybko wbija się w jej pyszczku. Krank X Korda to jeden z niewielu haków karpiowych, który jest charakterystycznie odgięty od osi. Dzięki temu haczyk szybciej obraca się w pyszczku ryby i pewniej się trzyma. Szeroki łuk kolankowy powoduje, że haczyk wbija się bardzo głęboko. Specjalny mikro zadzior zapewnia utrzymanie haczyka w miejscu wbicia i minimalizuje ryzyko powstania dodatkowych obrażeń podczas holowania ryby. Haki Krank Korda są powlekane powłoką teflonową o właściwościach antyodblaskowych.

    Haczyki Krank X Korda są polecane do miękkich plecionek przyponowych. Świetnie spisują się także w przyponach, które są wiązane na plecionkach w otulinie.

Napisz opinię

Korda Krank X

Korda Krank X

Haczyki Korda Krank to oryginalny wzór haczyka, opracowany przez Toma Dove'a, od teraz dostępny w grubszej wersji

Napisz opinię

Produkty w tej samej kategorii:

All rights reserved. CarpCity.pl