Kategorie

Guru X-Safe Speed Stems Short Black

GXQBS

Producent:

Producent
Krótki opis przedmiotu:

Zapasowe trzpienie Guru X-Safe Speed Stems Short Black

Więcej szczegółów

Cena: 17,85 zł

Podziel się ze znajomymi:

  Opracowany przez najlepszych wędkarzy, Steve'a Ringera, Adama Rooneya i Pemb'a Wrightinga, podajnik lub ołów wyposażony w X-Safe Speed ​​Stems pozwala na szybką zamianę podajnika na inny - wszystko, co musisz zrobić, to odpiąć cały podajnik lub ołów od głównej żyłki i dołączyć nową, gotową do pracy platformę.

  Korzystając z tego systemu, zespół Guru wygrał niezliczone zawody, a to dzięki temu że wędkarze mogą mieć wiele podajników lub ciężarków przygotowanych do użycia dosłownie w ciągu kilku sekund, co pozwala  zaoszczędzić cenne minuty w trakcie zawodów lub gdy ryby intensywnie żerują gdzie kluczem do sukcesu jest prędkość.

  W trzonkach znajduje się również koralik Speed ​​Bead, który umożliwia zmianę przyponu w ciągu kilku sekund za pomocą małego szybko obracanego krętlika.

  Trzpienie pasują do wszystkich podajników Guru tj method feeder, pellet feeder i hybrid oraz do ołowi typu inline, łatwo wpinając się do istniejących otworów, tak aby  szybko zmienić podajnik lub ciężarek. Po prostu zawiąż małą pętlę na żyłce głównej, przymocuj ją do trzpienia X-Safe Speed Stem i zabezpiecz ochraniaczem.

  X-Safe jest jedynym bezpiecznym elastycznym systemem na rynku, z całą elastyczną częścią łatwo uwalniającą się z trzpienia, aby każda utracona ryba z powodu pęknięcia głównej żyłki mogła się bezpiecznie uwolnić.Najlepsze łowiska, takie jak White Acres, uznały ten aspekt bezpieczeństwa i teraz domagają się, aby wędkarze korzystali z systemu X-Safe.

  Trzpienie są dostępne w dwóch długościach do łowienia krótko- i średnio- i dalekiego zasięgu oraz dwóch elastycznych sił - czarno-białych - do celowania w mniejsze lub większe ryby. Na przykład czarna (ciężka) guma jest idealna dla większych karpi i dużych leszczy, podczas gdy jaśniejsza biała wersja jest idealna dla F1, leszczy, odpieniaczy i mniejszych karpi.

Napisz opinię

Guru X-Safe Speed Stems Short Black

Guru X-Safe Speed Stems Short Black

Zapasowe trzpienie Guru X-Safe Speed Stems Short Black

Napisz opinię

Produkty w tej samej kategorii:

All rights reserved. CarpCity.pl