Nowy Korda Mouth Trap 20b/0,47mm

Korda Mouth Trap 20b/0,47mm

KMT20

Producent:

Producent
Krótki opis przedmiotu:

Sztywny materiał przyponowy Korda Mouth Trap

Więcej szczegółów

Cena: 32,44 zł

Podziel się ze znajomymi:

    Mouthtrap został zaprojektowany, aby stworzyć najlepszy sztywny materiał przyponowy do konstrukcji chod rig'a. Podczas testów Korda Mouth Trap wyróżniał się spośród innych testowych produktów - łatwiej było nim manipulować niż jakimkolwiek innym sztywnym materiałem na rynku, bez kłopotów z formowaniem go nad parą, które zabiera cenny czas połowu i dodatkowy wysiłek .

    Dzięki subtelnemu zielonemu odcieniowi stanowi idealny kamuflaż, a wysoka pamięć materiał pozwala zachować idealną krzywiznę po uformowaniu przyponu. To właśnie te atrybuty pozwalają tworzyć idealne przypony typu hinged stiff rig czy chod rig, które tak wielu z nas włącza stosuje. Innymi słowy, opracowaliśmy NAJLEPSZY sztywny materiał mono.

    Mouth Trap, który jest dostępny w 15lb, 20lb i 25lb, jest wykończony naturalnym „karpiowym” odcieniem, który wtapia się w każde tło, co jest najwyższym priorytetem zespołu Korda.

    Jeśli więc szukasz prawdziwego sztywnego materiału, który jest lepszy niż cokolwiek innego na rynku, sprawdź Korda Mouth Trap, nie będziesz zawiedziony!

Brak komentarzy dla tego produktu.

Napisz opinię

Korda Mouth Trap 20b/0,47mm

Korda Mouth Trap 20b/0,47mm

Sztywny materiał przyponowy Korda Mouth Trap

Napisz opinię

Produkty w tej samej kategorii:

All rights reserved. CarpCity.pl