Kategorie

Korda Compac Cooler

KLUG28

Producent:

Producent
Krótki opis przedmiotu:

Duża torba Korda Compac Buzz Bar Bag to lekkie, w pełni wyściełane rozwiązanie do przechowywania poprzeczek buzz bar do 33 cm (13 cali) szerokości. Torba ma wewnętrzną przegrodę oddzielającą przednie i tylne buzzbary oraz dużą kieszeń w pokrywie.

Więcej szczegółów

Cena: 402,36 zł

Podziel się ze znajomymi:

  Lodówka turystyczna Korda Compac Cooler zapewnia doskonałą izolację i przez długi czas utrzymuje zawartość w niskiej temperaturze podczas dłuższych zasiadek. Pokrywa jest wyposażona w wysokiej jakości wodoodporny i szczelny zamek błyskawiczny, który zatrzymuje w środku zimne powietrze i zapewnia, że zawartość pozostanie sucha. Posiada także uchwyty i pasek na ramię w celu ułatwienia jej transportu.

  Porady dotyczące pakowania lodówki turystycznej Korda Compac Cooler:

  Dodaj lód: Spakuj lód lub wkłady chłodzące Compac na spodzie lodówki turystycznej, aby dłużej chłodziły jej zawartość.

  Trzymaj lodówkę zamkniętą: Im częściej otwierasz lodówkę turystyczną Compac, tym więcej ciepłego powietrza dostaje się do środka. Otwieraj ją tylko na chwilę.

  Nie marnuj miejsca: Lodówka turystyczna Compac jest bardziej wydajna, gdy jest wypełniona po brzegi. Ogranicz do minimum ilość wolnego miejsca.

  Schłódź albo zamroź wcześniej zawartość lodówki: Schłódź albo zamroź zawartość lodówki Compac przed jej spakowaniem.

  Niższa temperatura początkowa: Przed użyciem lodówki turystycznej Compac użyj lodu do obniżenia jej temperatury początkowej, aby zwiększyć skuteczność jej działania.

  Użyj lodu lub wkładów chłodzących Compac, aby dłużej utrzymać niską temperaturę przynęty, żywności i napojów.

  Wodoodporny i hermetyczny zamek błyskawiczny zatrzymuje niskie powietrze w środku oraz izoluję lodówkę.

  Pasek na ramię posiada klamrę do szybkiego odpinania.

  PIELĘGNACJA PRODUKTU

  Lodówka turystyczna KordaCompac została zaprojektowana tak, aby była wyjątkowo trwała. Aby zawsze była w doskonałym stanie, postępuj zgodnie z tymi prostymi wskazówkami.

  CZYSZCZENIE: Po użyciu należy zmyć wszelkie zabrudzenia wodą z mydłem i dokładnie spłukać.

  OCHRONA LODÓWKI PRZED WILGOCIĄ: Zetrzyj nadmiar wody i pozostaw lodówkę w ciepłym miejscu z otwartą pokrywą w celu jej wysuszenia.

  SMAROWANIE ZAMKÓW BŁYSKAWICZNYCH: Delikatnie przetrzyj suwak ściereczką celem usunięcia brudu i ewentualnych przeszkód. W celu zapewnienia pełnej wodoszczelności należy nałożyć niewielką ilość wazeliny na suwak zamka błyskawicznego. Nigdy nie należy otwierać zamka przy użyciu siły.

  NAJLEPSZA IZOLACJA TKANINA ZEWNĘTRZNA: Wodoodporna warstwa 600D TPU

  Pianka: Pianka izolacyjna EVA 23 mm

  Podszewka: Podszewka 420D TPU

Napisz opinię

Korda Compac Cooler

Korda Compac Cooler

Duża torba Korda Compac Buzz Bar Bag to lekkie, w pełni wyściełane rozwiązanie do przechowywania poprzeczek buzz bar do 33 cm (13 cali) szerokości. Torba ma wewnętrzną przegrodę oddzielającą przednie i tylne buzzbary oraz dużą kieszeń w pokrywie.

Napisz opinię

Produkty w tej samej kategorii:

All rights reserved. CarpCity.pl