Kategorie

Korda Tackle Box

KBOX6

Producent:

Producent
Krótki opis przedmiotu:

Korda Tackle Box

Więcej szczegółów

Cena: 162,52 zł

Podziel się ze znajomymi:

  Korda Tackle Box – kompaktowy i pojemny organizer na akcesoria wędkarskie

  Dlaczego to zrobiliśmy? Łatwa odpowiedź: aby dać ludziom możliwości. Przyglądaliśmy się rynkowi organizerów od dłuższego czasu i chcieliśmy stworzyć produkt, który uważaliśmy za LEPSZY niż to, co już jest dostępne. Jest to doskonały, wszechstronny system przechowywania sprzętu zaprojektowany, aby pomieścić Korda Leader-Safe , Mini-Boxy, szpule Korda, pudełka na haki Kamakura, gotowe wiązane przypony, klipsy - czego tylko dusza zapragnie.

  Korda Tackle Box jest wyposażony w 29 komór o różnych rozmiarach, które ułatwiają bezpieczne przechowywanie sprzętu wędkarskiego. Magnetyczna tablica jest w stanie pomieścić nawet 10 przyponów. Korda Tackle Box pozwala na płynną regulację rozmiaru i układu głównych komór dzięki przesuwanym przegrodom. Praktycznym dodatkiem do Korda Tackle Box są mini pudełka, które pozwalają w prosty sposób uporządkować wszystkie elementy montażowe.

  Trwałość, precyzja wykonania oraz wyjątkowo duża pojemność to największe atuty Korda Tackle Box. Docenią je zarówno początkujący, jak i doświadczeni wędkarze!

  Wymiary:

  Długość: 27cm
  Szerokość: 17,5cm
  Wysokość: 6,5cm

Napisz opinię

Korda Tackle Box

Korda Tackle Box

Korda Tackle Box

Napisz opinię

Produkty w tej samej kategorii:

All rights reserved. CarpCity.pl