Kategorie

Korda TackleSafe

Producent:

Producent
Krótki opis przedmiotu:

Korda TackleSafe

Więcej szczegółów

Cena: 101,54 zł

Podziel się ze znajomymi:

    Korda TackleSafe

    TackleSafe jest najnowszym dodatkiem do naszej oferty organizatorów i piórników i został zaprojektowany tak, aby pasował do istniejących produktów jak RigSafe i ChodSafe.

    Jest to kompaktowy organizer w twardej obudowie oraz miękką w dotyku, antypoślizgową powłoką zewnętrzną. Wyposażony w linijkę ułatwiającą wiązanie przyponów oraz magnetyczne zamknięcie.

    Po jednej stronie znajduje się otwarta komora, która może służyć do przechowywania większych przedmiotów, takich jak szpule materiałów przyponowych, igły i nożyczki. Ta sama połowa TackleSafe ma również osiem przedziałów, do których można dostać się za pomocą zamknięć z klapką, aby upewnić się, że zawarte w nich przedmioty nie wysypią się - są idealne do takich rzeczy, jak Heli-Safe Beads, Hybrid Lead Clips i Fake Foods.

    Po drugiej stronie TackleSafe znajdują się dwie większe komory z pokrywkami, które mogą służyć do przechowywania paczek haków czy igieł. Ma również wiele mniejszych, zamkniętych, płytszych przedziałów, które mogą być używane do przechowywania krętlików, rurek terkurczliwych, pozycjonerów i innych mniejszych elementów zestawu końcowego.

Napisz opinię

Korda TackleSafe

Korda TackleSafe

Korda TackleSafe

Napisz opinię

Produkty w tej samej kategorii:

All rights reserved. CarpCity.pl