Kategorie

Korda RigSafe Combi

Producent:

Producent
Krótki opis przedmiotu:

Korda Rig-Safe Combi

Więcej szczegółów

Cena: 70,06 zł

93,41 zł

Podziel się ze znajomymi:

  Korda Rig-Safe Combi

  - Organizer z 12 przegrodami na akcesoria i dodatkowym miejscem na przypony

  - Nowe magnetyczne zamknięcie

  - Specjalnie wykonany aluminiowy pręt zapobiega splątaniu się przyponów

  - Przechowuje do 20 przyponów

  - W zestawie znajdują się standardowe oraz podwójne szpilki, dzięki czemu mogą być przechowywane przypony nie zakończoną pętlą czy krtlikiem

  W przeciwieństwie do istniejących modeli Rig-Safe, ten zapewnia również miejsce na przechowywanie niewielkich podstawowych komponentów, takich jak stopery, koraliki, krętliki, rurki termokurczliwe i wszystko inne o podobnej wielkości.

  Są one przechowywane w 12 bezpiecznych przegrodach, które wypełniają jedną stronę Rig-Safe Combi, które zatrzaskują się, aby nie dopuścić do ich wysypania czy pomieszania się podczas transportu.

  Druga strona Rig-Safe Combi pomieści 20 zestawów o długości do 20cm, które są porządnie przechowywane i utrzymywane w miejscu za pomocą dołączonych szpilek.

  Dostarczany jest z 15 standardowymi szpilkami do przechowywania gotowych zestawów na płycie piankowej o wysokiej gęstości oraz 10 podwójnych szpilek, które utrzymają w miejscu wszystkie przypony, które nie są zakończone ani pętlą ani krętlikiem.

  Jest wyposażony w specjalnie obrobiony, prążkowany pręt aluminiowy, który można znaleźć w innych modelach Rig-Safe i został zaprojektowany w celu zachowania haków w idealnym stanie, a sposób, w jaki został wykonany, zapewnia że zakrzywione rurki termokurczliwe i kickery zachowują prawidłowy kształt podczas przechowywania.

  Rig-Safe Combi jest wykonany z wytrzymałego tworzywa sztucznego i jest niesamowicie mocny, a także wykończony miękką w dotyku gumą, aby zapewnić dobrą przyczepność w mokrych warunkach. Sprytny magnetyczny system blokujący sprawia, że ​​nie można go otworzyć podczas transportu, ale nie ma żadnych zamków do otwierania i zamykania, co bywa problematyczne gdy masz zmarznięte dłonie!

Napisz opinię

Korda RigSafe Combi

Korda RigSafe Combi

Korda Rig-Safe Combi

Napisz opinię

Produkty w tej samej kategorii:

All rights reserved. CarpCity.pl