Kategorie

Obniżka! FeedStimulants Pop Up Mix Fluoro Pink

FeedStimulants Pop Up Mix Fluoro Pink

Producent:

Producent
Krótki opis przedmiotu:

Gotowy do użycia mix do przynęt pop-up bazujący na mlecznych proteinach, dostępny w kolorach fluoro orange, fluoro pink i plain.

Więcej szczegółów

Cena: 28,41 zł

28,41 zł

Podziel się ze znajomymi:

Nie ma punktów za ten produkt, ponieważ już jest na niego promocja.


    Gotowy do użycia mix do przynęt pop-up bazujący na mlecznych proteinach, dostępny w kolorach fluoro orange, fluoro pink i plain. Mixy fluo pop-up idealnie sprawdzą się w przynętach gdzie potrzebny jest silny widoczny kolor, mix plain lepiej się sprawdzi przy tworzeniu przynęt pop-up typu „washed out” gdzie chcemy stworzyć przynęty sprawiające wrażenia jakby już dłużej leżały w wodzie, co idealnie sprawdza się przy łowieniu tych bardziej ostrożnych karpi.

    Mix ten bardzo łatwo się roluje i ma świetną wyporność. Możliwe jest mieszanie go z około 15-20% innych suchych składników i dodatków, aby stworzyć własne unikalne pop-upy, najlepiej lekkie składniki i ekstrakty, takie jak pełnotłuste GLM, proszek wątrobowy, Salminol Powder, aromaty w proszku, słodzik, aminokwasy, mączki itp. Można też używać wszelkiego rodzaju płynów i ekstraktów płynnych, o ile nie są one zbyt ciężkie.

    Ta mieszanka może być wykonana przy użyciu jajek i niewielkiej ilości płynów / proszków do wyboru, lub może być wykonana przy użyciu 12gr proszku z Whole Egg Powder (proszek jajeczny) i 5gr albuminy z 100gr pop-up mix. Daje to możliwość użycia większej ilości płynnych pokarmów i ekstraktów w Twoich unikalnych pop-upach. Należy pamiętać, że ciasto musi być raczej twarde, aby uzyskać doskonałe okrągłe przynęty.

    W przypadku pop-up’ów 20mm zalecamy czas gotowania 2,5-3 minuty lub gotowanie na parze przez 5 do 6 minut. W celu wykonania wafters’ów zalecamy użyć około 15-25% pop-up mix z 85-75% basemix.

    Produkt do użytku wyłącznie w przynętach haczykowych, nie do spożycia przez ludzi i zwierzęta.

Brak komentarzy dla tego produktu.

Napisz opinię

FeedStimulants Pop Up Mix Fluoro Pink

FeedStimulants Pop Up Mix Fluoro Pink

Gotowy do użycia mix do przynęt pop-up bazujący na mlecznych proteinach, dostępny w kolorach fluoro orange, fluoro pink i plain.

Napisz opinię

Produkty w tej samej kategorii:

All rights reserved. CarpCity.pl