Warmuz Baits Punkt G 900 gram 16 mm

Warmuz Baits Punkt G 900 gram 16 mm

Producent:

Producent
Krótki opis przedmiotu:

Seria na bazie mączki rybnej z dodatkiem Robin Red o nucie zapachowej Krab z mieszanką przypraw. Kulki te wyróżniają się od innych, ponieważ zawierają aromaty na bazie olejów. Powoduje to szybsze uwalnianie się atraktorów oraz lepszą pracę kulki. Testowane przez naszych klubowiczów na różnych łowiskach w całej Polsce. Testy wykazały że serią interesują się większe ryby.

Waga 900 gram

Więcej szczegółów

Cena: 37,00 zł

Podziel się ze znajomymi:

    Seria na bazie mączki rybnej z dodatkiem Robin Red o nucie zapachowej Krab z mieszanką przypraw. Kulki te wyróżniają się od innych, ponieważ zawierają aromaty na bazie olejów. Powoduje to szybsze uwalnianie się atraktorów oraz lepszą pracę kulki. Testowane przez naszych klubowiczów na różnych łowiskach w całej Polsce. Testy wykazały że serią interesują się większe ryby.

    Waga 900 gram

Brak komentarzy dla tego produktu.

Napisz opinię

Warmuz Baits Punkt G 900 gram 16 mm

Warmuz Baits Punkt G 900 gram 16 mm

Seria na bazie mączki rybnej z dodatkiem Robin Red o nucie zapachowej Krab z mieszanką przypraw. Kulki te wyróżniają się od innych, ponieważ zawierają aromaty na bazie olejów. Powoduje to szybsze uwalnianie się atraktorów oraz lepszą pracę kulki. Testowane przez naszych klubowiczów na różnych łowiskach w całej Polsce. Testy wykazały że serią interesują się większe ryby.

Waga 900 gram

Napisz opinię

Produkty w tej samej kategorii:

All rights reserved. CarpCity.pl