Kategorie

Mivardi Lynx

MIV-RLYNX

Producent:

Producent
Krótki opis przedmiotu:

Flagowy kołowrotek Firmy Mivardi, posiadający wiele rozwiązań z kołowrotków zdecydowanie droższych niż Lynx

Więcej szczegółów

Cena: 495,12 zł

Podziel się ze znajomymi:

    Kołowrotek Mivardi Lynx to sztandarowy kołowrotek marki Mivardi. Ten precyzyjnie zaprojektowany i wykonany kołowrotek zadowoli wszystkich bezkompromisowych amatorów połowu karpi. Szereg zastosowanych technologii i składników jest w danej grupie cenowej czymś nieczęsto spotykanym a znajdziesz je tylko w tym modelu marki Mivardi.

    Do kluczowych właściwości tego modelu należy zastosowanie wału głównego wykonanego w całości z tytanu, co powoduje, że oś jest wyjątkowo odporna na odkształcenia i wpływa na znaczne obniżenie wagi. Na obniżenie wagi kołowrotka wpływa zastosowanie bardzo wydajnego węglikowego układu hamulcowego. Hamulec wyposażony jest w szybką regulację. Pół obrotu przedniej nakrętki zaopatrzonej w oryginalny design marki Mivardi umożliwia regulację hamulca w pełnym zakresie hamowania.

    Kolejnym kluczowym elementem jest bardzo powolna oscylacja i system dokładnego układania żyłki. Zapewnia to precyzyjne i równomierne nawijanie żyłki, które zasadniczo wpływa na wydłużenie odległości rzutu. Zastosowanie dziesięciu podwójnie ekranowanych nierdzewnych łożysk stanowi gwarancję idealnej pracy kołowrotka. Wraz z mocną przekładnią wspomagają ściąganie sporych obciążeń z dużej odległości. Wyjątkowo duża średnica szpuli wspomaga wykonywanie rzutów na ekstremalne odległości i jednocześnie umożliwia nawinięcie długiego odcinka żyłki na jeden obrót.

    Kołowrotek na wyposażeniu posiada dwie frezowane CNC szpule (wielkość 8000 i 10000), ale w ofercie jest szpula o ekstremalnej pojemności (wielkość 12000), dostępna oddzielnie.

    Specyfikacja:

    Waga: 650g
    Wielkość: 8000 / 10000
    Ilość łożysk: 9 + 1
    Przełożenie: 4,3 : 1
    Pojemność szpuli: szpula 8000 - 480m/0,30mm, szpula 10000 - 800m/0,30mm

Napisz opinię

Mivardi Lynx

Mivardi Lynx

Flagowy kołowrotek Firmy Mivardi, posiadający wiele rozwiązań z kołowrotków zdecydowanie droższych niż Lynx

Napisz opinię

Produkty w tej samej kategorii:

All rights reserved. CarpCity.pl