Kategorie

Mivardi Panther SHX

MIV-RPANSHX

Producent:

Producent
Krótki opis przedmiotu:

Mivardi Panther SHX to bezkompromisowy kołowrotek do wyrzutów na ekstremalnie dalekie odległości.

Więcej szczegółów

Cena: 471,46 zł

Podziel się ze znajomymi:

  Mivardi Panther SHX to bezkompromisowy kołowrotek do wyrzutów na ekstremalnie dalekie odległości. Stworzony, aby zaspokoić wysokie potrzeby dzisiejszych karpiarzy. Niezmiernie wolna oscylacja zapewnia idealne ułożenie żyłki i bardzo płynne jej uwolnienie, co bezpośrednio przekłada się na maksymalną odległość wyrzutu. Rolka prowadząca pokryta tytanem zapobiega skręcaniu się żyłki podczas zwijania.

  Kołowrotek Mivardi Panther SHX zaopatrzony jest w wyjątkowo pojemną szpulę (rozmiar 10000), opcjonalnie powiększoną (rozmiar 12000) o pojemności 800m żyłki 0,30mm. Kołowrotek Panther SHX zapewni celność i wytrzymałość przy połowach na ekstremalnych odległościach. Kołowrotek wyposażony jest w 12 łożysk kulowych ze stali nierdzewnej, o podwójnej osłonie, a także jedno łożysko oporowe co zapewnia mu ogromną kulturę pracy. Wytrzymały metalowy uchwyt obrabiany na maszynie CNC zakończony jest ergonomiczną gałką. Szpula wykonana z aluminium posiada mniejszą wagę, a nawiercone otwory dodatkowo ją obniżają.

  Dokładny hamulec zaopatrzony w podkładki z włókna węglowego (F.A.C.D) oraz jedyne w swoim rodzaju uszczelnienie (W.R.S.) zapewnia precyzyjną pracę niezależnie od zastanych warunków

  Specyfikacja:

  waga: 760g
  wielkość: 8000 / 10000
  ilość łożysk: 12 + 1
  przełożenie: 4,6 : 1
  pojemność szpuli: 0,30 / 800

Napisz opinię

Mivardi Panther SHX

Mivardi Panther SHX

Mivardi Panther SHX to bezkompromisowy kołowrotek do wyrzutów na ekstremalnie dalekie odległości.

Napisz opinię

Produkty w tej samej kategorii:

All rights reserved. CarpCity.pl