Kategorie

Obniżka! Mivardi Panther SHX

Mivardi Panther SHX

MIV-RPANSHX

Producent:

Producent
Krótki opis przedmiotu:

Mivardi Panther SHX to bezkompromisowy kołowrotek do wyrzutów na ekstremalnie dalekie odległości.

Więcej szczegółów

Cena: 471,46 zł

471,46 zł

Podziel się ze znajomymi:

Nie ma punktów za ten produkt, ponieważ już jest na niego promocja.


  Mivardi Panther SHX to bezkompromisowy kołowrotek do wyrzutów na ekstremalnie dalekie odległości. Stworzony, aby zaspokoić wysokie potrzeby dzisiejszych karpiarzy. Niezmiernie wolna oscylacja zapewnia idealne ułożenie żyłki i bardzo płynne jej uwolnienie, co bezpośrednio przekłada się na maksymalną odległość wyrzutu. Rolka prowadząca pokryta tytanem zapobiega skręcaniu się żyłki podczas zwijania.

  Kołowrotek Mivardi Panther SHX zaopatrzony jest w wyjątkowo pojemną szpulę (rozmiar 10000), opcjonalnie powiększoną (rozmiar 12000) o pojemności 800m żyłki 0,30mm. Kołowrotek Panther SHX zapewni celność i wytrzymałość przy połowach na ekstremalnych odległościach. Kołowrotek wyposażony jest w 12 łożysk kulowych ze stali nierdzewnej, o podwójnej osłonie, a także jedno łożysko oporowe co zapewnia mu ogromną kulturę pracy. Wytrzymały metalowy uchwyt obrabiany na maszynie CNC zakończony jest ergonomiczną gałką. Szpula wykonana z aluminium posiada mniejszą wagę, a nawiercone otwory dodatkowo ją obniżają.

  Dokładny hamulec zaopatrzony w podkładki z włókna węglowego (F.A.C.D) oraz jedyne w swoim rodzaju uszczelnienie (W.R.S.) zapewnia precyzyjną pracę niezależnie od zastanych warunków

  Specyfikacja:

  waga: 760g
  wielkość: 8000 / 10000
  ilość łożysk: 12 + 1
  przełożenie: 4,6 : 1
  pojemność szpuli: 0,30 / 800

Brak komentarzy dla tego produktu.

Napisz opinię

Mivardi Panther SHX

Mivardi Panther SHX

Mivardi Panther SHX to bezkompromisowy kołowrotek do wyrzutów na ekstremalnie dalekie odległości.

Napisz opinię

Produkty w tej samej kategorii:

All rights reserved. CarpCity.pl