Kategorie

Korda Dark Matter Balancing Weights

Korda Dark Matter Balancing Weights 0,35g

Producent:

Producent
Krótki opis przedmiotu:

Ciężarki balansujące Korda Dark Matter Balancing Weights 0,35g

Więcej szczegółów

Cena: 25,60 zł

Podziel się ze znajomymi:

Nie ma punktów za ten produkt.


  Korda Dark Matter Balancing Weights to nowe, innowacyjne, wymienne ciężarki balansujące wykonane z czystego wolframu. To pierwsze takie ciężarki w branży!

  Te precyzyjnie zaprojektowane ciężarki równoważą wyporną/pływającą przynętę haczykową na wybranym zestawie. Przeznaczone do umieszczenia na baryłce krętlika w rozmiarze 11. Idealne do użycia z przyponami Chod, Hinge-Stiff i Spinner(Ronnie),

  Stanowią zgrabną alternatywę dla pasty wolframowej. Wykonane z czystego wolframu, który jest znacznie gęstszy niż inne produkty typu pasta wypełnione wolframem, mają niesamowity stosunek rozmiaru do wagi, który pomaga prawidłowo i schludnie dociążyć Twój zestaw.

  Korda Dark Matter Balancing Weights mogą być używane do równoważenia większości przynęty typu pop-up i jest to szczególnie przydatne przy używaniu przyponów Naked-Chod, gdzie uzyskanie wymaganego ciężaru potrzebnego do zatopienia pop-upa może być trudne.

  Korda Dark Matter Balancing Weights są również szybko wymienialne, co czyni je idealnymi do krytycznego wyważania przynęt haczykowych. Nie niszczą się i są wielokrotnego użytku, co oznacza, że będą trwać wiecznie, jeśli ich nie stracisz.

  Dostępne w 5 gramaturach (0,30g; 0,35g; 0,40g; 0,45g ; 0,50g) z wypalonym laserowo numerem identyfikującym wagę każdego produktu, tj. 0,30 g jest oznaczone jako 30. itd

  Ponadto dostępne jest „opakowanie mieszane” zawierające 15 odważników (po 3 w każdym rozmiarze ). W mieszanym opakowaniu możesz wypróbować wszystkie ciężary, aż znajdziesz idealny, a następnie za każdym razem używać tego samego rozmiaru do tej konkretnej przynęty haczykowej.

  WSKAZÓWKA: Pasują do WSZYSTKICH krętlików Korda w rozmiarze 11. Zrobiliśmy wszystko, co w naszej mocy, aby nasze baryłki w krętlikach w rozmiarze 11 miały jak najmniejsze wachania rozmiaru, ALE czasami są one trochę za ciasne, aby dać się zacisnąć ręcznie. Zalecamy użycie narzędzia Krimp, aby ostrożnie ustawić ciężarek i obrócić razem. Należy pamiętać, że niekoniecznie będą pasować do krętlików konkurencji w rozmiarze 11, ponieważ rozmiary są różne.

  Wolfram jest bardzo twardym materiałem, ma niewielką elastyczność i dlatego nie można go łatwo wtłoczyć w nadwymiarowe baryłki.

  Opakowanie zawiera 10 sztuk ciężarków balansujących o gramaturze 0,35g

Brak komentarzy dla tego produktu.

Napisz opinię

Korda Dark Matter Balancing Weights 0,35g

Korda Dark Matter Balancing Weights 0,35g

Ciężarki balansujące Korda Dark Matter Balancing Weights 0,35g

Napisz opinię

Produkty w tej samej kategorii:

All rights reserved. CarpCity.pl