Nowy Korda Adjustable Zig Kit

Korda Adjustable Zig Kit

KKIT2

Producent:

Producent
Krótki opis przedmiotu:

Korda Adjustable Zig Kit to pływak do wykonania regulowanego zestawu zig rig.

Więcej szczegółów

Cena: 45,11 zł

Podziel się ze znajomymi:

Nie ma punktów za ten produkt.


    Dzięki precyzyjnemu pływakowi Korda Adjustable Zig Kit formowanemu przez rozdmuchiwanie jest to najlepszy zestaw do regulowanego zestawu zig rig. Zaprojektowany jako optymalny rozmiar, aby umożliwić pływakowi łatwe uniesienie się na powierzchnię, ten zestaw jest wciąż wystarczająco mały, aby łowić na dalekich dystansach, a jego jasnoszary kolor sprawia, że ​​jest praktycznie niewidoczny w wodzie.

    Miękka wkładka Korda Adjustable Zig Kit mieści krętlik QC w rozmiarze 11, który pomaga zapobiegać splątaniu, jednocześnie zmniejszając profil pływaka; w zestawie znajduje się rónież rurka antysplątaniowa, która zapewnia całkowitą swobodę ruchów nawet w szybko płynącej wodzie, a obrotowe łożysko kulkowe zapewnia szybki obrót pływaka i lepszą wydajność, utrzymując zig z dala od dna i umożliwiając ustawienie zig riga na dowolnej głębokości.

    Mając wszystkie podstawy potrzebne do złożenia własnego, skutecznego zestawu do ig riga, wystarczy dodać piankę PVA, ołów i przynętę, i jesteś gotowy, aby zarzucić i zacząć łowić ryby!

Brak komentarzy dla tego produktu.

Napisz opinię

Korda Adjustable Zig Kit

Korda Adjustable Zig Kit

Korda Adjustable Zig Kit to pływak do wykonania regulowanego zestawu zig rig.

Napisz opinię

Produkty powiązane

Produkty w tej samej kategorii:

All rights reserved. CarpCity.pl