Kategorie

Korda Longshank Beaked

Producent:

Producent
Krótki opis przedmiotu:

Korda Longshank Beaked to nowa wersja kultowego haczyka karpiowego

Więcej szczegółów

Cena: 23,54 zł

Podziel się ze znajomymi:

  Oryginalna Korda Longshank X powstała w oparciu o popularne, oryginalne wzory haczyków muchowych, które znalazły uznanie wśród karpiarzy ze względu na swój kształt i zdolność zacięcia – uczyniliśmy je znacznie mocniejszymi i ostrzejszymi.

  Minęło 20 lat i DF po raz kolejny udoskonala ten najlepszy karpiowy haczyk. Pod silnym wpływem swoich podwodnych doświadczeń Dan zdecydował się wprowadzić dwie duże zmiany w jednym ze swoich ulubionych wzorów, czyniąc go jeszcze bardziej zabójczą opcją w swojej zbrojowni.

  Pierwszą zmianą było stworzenie haka z grotem skierowanym do wewnątrz. Podczas testów taki grot zapewniał bezpieczniejsze trzymanie haczyka, znacznie zwiększając stosunek zahaczonej ryby do wyładowanej ryby.

  Druga zmiana polegała na jeszcze większym zwróceniu oczka haczyka do wewnątrz. Oryginalny wzór ma oko zwrócone do wewnątrz o 20 stopni, nowa wersja z dziobem zwiększa to do 40 stopni. Dzięki temu haczyk obraca się niezwykle szybko w pysku karpia, zapewniając niezmiennie dobre trzymanie haczyka.

  Nowy Longshank Beaked wykonany jest dokładnie tak samo jak oryginalny wzór, grot Longshank jest kuty, zwiększona grubość drutu dla dodatkowej wytrzymałości, zachowując jednocześnie trwałość dzięki powłoce PTFE.

  Dostępne w rozmiarach 2, 4, 6 i 8, z zadziorem i bez zadziorów, po dziesięć haczyków w opakowaniu.

Napisz opinię

Korda Longshank Beaked

Korda Longshank Beaked

Korda Longshank Beaked to nowa wersja kultowego haczyka karpiowego

Napisz opinię

Produkty w tej samej kategorii:

All rights reserved. CarpCity.pl