Deeper Flex Arm - Elastyczne Ramię

Deeper Flex Arm - Elastyczne Ramię

Producent:

Producent
Krótki opis przedmiotu:

Bezprzewodowa echosonda Deeper Smart Sonar PRO+ wraz z Flex Arm (Elastyczne ramię do używania na łodzi lub pontonie)

Więcej szczegółów

Cena: 249,00 zł

Podziel się ze znajomymi:

  Elastyczne Ramię

  Zmień swój telefon lub tablet w system echosondy o dużych możliwościach i zabierz go wszędzie tam, gdzie wędkujesz z łodzi lub kajaka. Użyj wszechstronny uchwyt Flexible Arm Mount do mocowania echosondy Deeper do statków wodnych. Odkrywaj nowe wody i łów jak profesjonalista.

  Deeper Smart Sonar to uniwersalna, wielkich możliwości echosonda, idealna dla wszystkich małych statków wodnych i innego sprzętu pływającego: łodzie, kajaki, pontony itp. Użyj wszechstronnego elastycznego ramienia do mocowania na zewnątrz łodzi lub kajaka co pozwala zaoszczędzić miejsce i z komfortem łowić albo wiosłować.

  Arm Dzięki elastycznemu ramieniu możesz ustawić echosondę pod różnymi kątami. Uniwersalna śruba ¼ 20” umożliwia zamocowanie w prowadnicy lub na podstawie montażowej łodzi lub innego sprzętu pływającego. Możliwość zamocowania zarówno na elementach metalowych jak i z tworzywa sztucznego. Flexible Arm Mount uchwyt może być używany w każdych warunkach, w różnych wodach i nawet przy wysokiej prędkości niż przy użyciu prostej żyłki. Materiały o wysokiej wytrzymałości zapewniają bardzo trwałe produkty.

  Jak korzystać:

  Umieść pasek bezpieczeństwa na Flexible Arm Mount uchwycie. Zapewni to, że nie stracicie cały system mocowania trzymający Deeper.

  Zamocuj Deeper do uchwytu Flexible Arm Mount. Użyj górny punkt mocowania.

  Zamocuj zacisk uchwytu Flexible Arm Mount.

  Dołącz system uchwytu do sprzętu wodnego. Dla optymalnego bezpieczeństwa trzeba zapiąć klamrę do okrągłego obiektu. Drugi koniec paska zabezpieczającego musimy zapiąć do Waszego sprzętu wodnego a nie do uchwytu elastycznego.

  Upewnij się, czy wszechstronne ramie elastyczne zamocowane bezpiecznie, gdy jest prawidłowo stosowane nigdy jego nie zgubisz lub uszkodzisz. Wszechstronne ramie elastyczne łatwo zdjąć i przenieść. Możesz zamocować echosondę Deeper do obiektów o powierzchni od 0,5 cm do 6cm, co sprawia, że system Flexible Arm Mount jest idealnym rozwiązaniem w wędkarstwie morskim.

Brak komentarzy dla tego produktu.

Napisz opinię

Deeper Flex Arm - Elastyczne Ramię

Deeper Flex Arm - Elastyczne Ramię

Bezprzewodowa echosonda Deeper Smart Sonar PRO+ wraz z Flex Arm (Elastyczne ramię do używania na łodzi lub pontonie)

Napisz opinię

Produkty w tej samej kategorii:

All rights reserved. CarpCity.pl